Hakkımızda - Doğbes Reçel & Marmelat & Pekmez & Sos & Şekerleme

Dogbes-Slogan
doğbes logo
İçeriğe git
Hakkımızda
Gıda Teknikeri Özkan DANGAÇ tarafından 2002 yılı Mayıs ayında Bursa'da kurulan firmamız ÖZKAN DANGAÇ Gıda Ltd.Şti. olarak her geçen gün daha da büyüyerek üretim yapmaya devam etmektedir.

Doğal olmayı ve doğal olan her türlü gıdayı üretmeyi ve pazarlamayı kurulduğu ilk günden amaç edinen firmamız bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir. Doğal gıdalar ile beslenebilmek için Doğal Tarım yapmak bir gerekliliktir. Bu yönde çalışmalarına ağırlık veren Özkan Dangaç Gıda Ltd.Şti. tüketicisine en doğal besinleri sunabilmek arzusu ile markalaşma yoluna  gitmiş ve DOĞBES (Doğal Besinler) olarak markasını tescillemiştir.

DOĞBES ürünleri, üretiminde kesinlikle koruyucu katkı maddeleri, gıda boyaları ve kimyasalları kullanılmamaktadır. DOĞBES, her türlü gıdanın doğallığını koruyarak evlerde yapılan özen ve titizlikle üretimini gerçekleştirmektedir. DOĞBES üretimini yaptığı tüm ürünlerde "TARLADAN MUTFAĞA DOĞALLIK" ilkesinden hiçbir şekilde taviz vermeden üretim yapmaktadır.

Günlük ortalama 5000 kg. reçel üretmektedir. 100kg. kapasiteli kazanlarda pişen reçeller annemizin yaptığından farksızdır. Sadece meyve-sebze ve şeker kullanılarak pişen reçellerin tadına doyum yoktur.DOĞBES bugün yaklaşık 75 çeşit reçel (domates, patlıcan, ceviz, damla sakızı, karadut, bergamut, turunç v.b.), marmelat, bal, pekmez, ezme ve sos üretip pazarlamaktadır.

Pazarlama ve dağıtımını kendisi ya da bayi sistemiyle gerçekleştirilen firmamiz bugün Türkiye'mizin birçok şehrinde tüketicisi ile buluşma imkanı bulmuştur. DOĞBES, tanıtıcı reklam çalışmalarına da ağırlık vermiş ve birçok uluslararası ve yurt içi gıda fuarlarına katılmaktadır. Özkan Dangaç Gıda ailesi olarak, Doğbes markalı ürünlerimizi kaliteden ödün vermeden, her zaman müşter memnuniyetini ön planda tutarak ve her geçen yıl ürün yelpazemizi de genişleterek üretmeye ISO 22000-2018 kalite belgemizi de alarak devam etmekteyiz.

DOĞBES, tüketicisinin istekleri doğrultusunda,her türlü görüş ve şikayetlerine açık olarak, ilerlemenin azmi ve mutluluğu içerisindedir.

HAYATI DOĞAL YAŞAYIN !!!


Copyrigh 2013. Design by Snga
+90 224 256 85 84
Kurumsal
Ürünlerimiz
Fabrika & Satış Mağazası
Barakfakih OSB Mh. Ankara Cd. No:50 Kestel BURSA - TÜRKİYE
bursa logo
eposta
sepet
telefon
İçeriğe dön